Raahen Porvari- ja Kauppakoulu
Merikatu 2
92100 Raahe

etunimi.sukunimi@rpkk.fi
keskus puh. 08 2237 900

opintotoimisto@rpkk.fi

Laskutustiedot
Verkkolaskuosoite 003701893736
Operaattori MAVENTA
Välittäjätunnus 003721291126

Mikäli oma verkkolaskujen lähetyksen operaattori on PANKKI
Välittäjätunnus DABAFIHH

Y-tunnus
0189373-6

Piirala Tapani

Rehtori, säätiön asiamies
puh. 050 557 8822
tapani.piirala@rpkk.fi

Ahvenlampi Kirsi

Opinto-ohjaaja
puh. 044 533 4189
kirsi.ahvenlampi@rpkk.fi

Ahvenlampi Virpi

Asiakkuuspäällikkö,
aikuisten tutkinnot
puh. 044 065 4545
virpi.ahvenlampi@rpkk.fi

Kontinaho Ilkka

Urheiluakatemian koordinaattori
puh. 040 082 3911
ilkka.kontinaho@rpkk.fi

Kurttila Sari

Koulutuspäällikkö, perustutkinnot
puh. 044 751 3774
sari.kurttila@rpkk.fi

Lehto Sami

Esports-valmennuspäällikkö
puh. 044 533 7152
sami.lehto@rpkk.fi

Rönkä Emmi

Kuraattori
puh. 040 130 3831
emmi.ronka@raahe.fi

Sallinen Tiina

Terveydenhoitaja
puh. 044 439 4619
tiina.sallinen@ras.fi

Siilas Minna

Ammatillinen erityisopettaja
Minna Siilas
puh. 044 533 7151
minna.siilas@rpkk.fi

Sippala Riikka

Johdon assistentti /
Talous- ja henkilöstösihteeri
puh. 044 725 6786
riikka.sippala@rpkk.fi

Sirviö Sanna

Hyvinvointiohjaaja / Opintosihteeri
puh. 050 436 9674
sanna.sirvio@rpkk.fi

Tossavainen Anssi

Aikuiskoulutusjohtaja
puh. 040 718 2124
anssi.tossavainen@rpkk.fi

Viitanen Roy

Raahe Coding School vastaava
puh. 040 718 2134
roy.viitanen@rpkk.fi

Haamukoira Sisu

Haamukoira
puh. 044 725 6786
opintotoimisto@rpkk.fi